Mgr. Nikola Procházková – Osobní stylistka

3 kroky
k šatníku snů

aneb
Jak si vytvořit kapsulový šatník

Nejprve se vás zeptám…

Stává se vám často, že stojíte před svou skříní, která je sice plná oblečení, ale vy máte pořád pocit, že nemáte co na sebe?

Nebaví vás každé ráno marnit čas před skříní a lámat si hlavu s vybíráním a kombinováním outfitů?

Stále nevíte, jaký je váš styl a nebo ano, ale neumíte to chytnout za správný konec a tak se v tom pořád, tak nějak plácáte?
Nakupujete a nosíte pořád to stejné dokola a chcete to změnit?
Máte hezké kousky oblečení, ale pořád nevíte, jak je kombinovat, aby výsledný efekt stál za to?

Nakupujete stále další a další oblečení, které ani neunosíte, a tak se vám akorát hromadí ve skříni?

Chcete se cítit jistá a sebevědomá?

Pokud ano, je na čase s tím něco dělat a tenhle kurz je přesně pro vás!

PROČ JSEM VYTVOŘILA TENHLE KURZ?

Každá z mých klientek řešila stejný problém. Měly plnou skříň oblečení, ale stále řešily, že nemají co na sebe! Jejich šatník byl plný oblečení, které nenosily, pouze ho tam držely z důvodu, jak já říkám “co kdyby”, nebo že do něj zhubnou (už nějaký čas…), a nebo ho neumí zkombinovat. A protože zažívaly ten neustálý pocit, že nemají co na sebe, nakupovaly další a další oblečení, které se ve skříni jen hromadilo a stále nosily to stejné pořád dokola! PŘIJDE VÁM TO POVĚDOMÉ?

Každá se mě ptala: „Jak to děláš, že jsou tvoje outfity vždy tak jednoduché a přitom stylové?“

Nejprve jsem to nechápala, jak to, že jim to není jasné?! Vždyť je to tak jednoduché! Ale pak mi to došlo! Ony to nevidí… Tak jako já neumím spousty věcí, které jsou pro ostatní “brnkačka”, mé klientky mě vyhledaly proto, že pro ně není jednoduché vnímat módu a nemají pro ni přirozené cítění… Ale stejně jako ostatní věci i mít styl se dá naučit! A proto vznikla myšlenka na tento kurz, ve které vám ukážu krok za krokem, jak si vytvořit šatník snů vám na míru!

PŘESNĚ TOHLE V KURZU DOSTANETE!

DÁM VÁM NÁVOD, JAK SI KROK ZA KROKEM VYTVOŘIT ŠATNÍK VÁM NA MÍRU, ŽÁDNÉ ZBYTEČNÉ TEORIE, ALE ČINY!

Nečekejte žádné zbytečné teorie, v tomto kurzu jdeme přímo k věci! Čekají vás 3 kroky (moduly), během jejichž absolvování si dokážete sama vytvořit šatník, který bude odpovídat vašemu stylu, potřebám a životnímu rytmu, a vy už tak nikdy nebudete mít pocit, že nemáte co na sebe! To vám slibuji!

Dovedu vás přímo k vašemu stylu! Každá jsme jedinečná, a tak je i jedinečný styl každé z nás! Proto pokud stále tápete, kterým směrem se vydat, pomohu vám najít přesně ten váš!

Představím vám systém na vytvoření funkčního a snadno kombinovatelného šatníku. Ano, naučím vás, jak si vytvořit kapsulový šatník od samého začátku pomocí jednoduchého vzorce!

Spolu celý proces tvoření vašeho nového šatníku zrealizujeme! Vytřídíme váš stávající šatník a doplníme ho o nové kousky, které jsou pro snadné kombinování vašich outfitů potřeba.

Naučím vás nakupovat efektivně, hodnotně a pouze to oblečení, které skutečně potřebujete. A kdybyste snad patřila mezi ty, které nákupy v lásce příliš nemají, tak mi věřte, že i vy si po absolvování tohoto kurzu budete nakupování užívat, ukážu vám totiž, jak správně na to!

A to stále není vše!

V kurzu navíc dostanete učební skripta ke každé výukové lekci, která si můžete stáhnout, vytisknout a používat je jako nápovědu, když si náhodou nebudete někdy jistá.

Celý online kurz bude váš na celý zbytek života nebo aspoň do té doby, kdy bude na světě fungovat internet. Je jen a jen na vás, kdy se do něj pustíte, můžete začít ihned, nebo si kurz nechat, až budete mít čas, chuť, energii a náladu. Můžete ho kdykoli přerušit a začít znovu, či se k němu opakovaně vracet. Projít ho jednou nebo xkrát. Záleží pouze na vás!

Navíc!

Jsem pro vás připravila hned několik BONUSŮ, díky kterým pro vás bude vytváření nového šatníku mnohem snazší!

Tyhle všechny bonusy dostanete ZDARMA!

Kapsulový šatník na všechny sezóny! Ať je jaro, léto, podzim nebo zima, vy budete vždy s předstihem připravená! Nejenže vám ukážu jednoduchý vzorec/pravidlo, jak si kapsulový šatník vytvořit, dokonce mám pro vás inspirace kapsulového šatníku pro každé roční období!

Kde koupit kvalitní basic triko? Otázka, kterou dostávám denně. Proto jsem pro vás vytvořila nejen přehled všech základních kousků, které jsou nadčasové, proto se do nich vyplatí zainvestovat, ale i seznam obchodů, kde je pořídit!

Existují střihy a stylingy, které lichotí opravdu každé postavě, a proto se vyplatí mít je v šatníku! A já vás s nimi seznámím!

Lámete si ještě hlavu s tím, že zip na vaší kožené bundě je zlatý, ale kovy na kabelce jsou stříbrné? Nebo jste od své drahé polovičky dostala náramek ze žlutého zlata, ale všechny vaše prstýnky jsou z bílého! Co s tím? I tohle dilema jednou pro vždy pustíte z hlavy!

Zajímá vás pravidlo, jak nosit a kombinovat šperky? Je úplně jednoduché a já vám ho ukážu!

Jaké volit šperky a doplňky podle typu postavy? To už pro vás bude samozřejmost…

Přemýšlíte, jestli si k těm černým botám můžete vzít hnědou kabelku? I na toto vám odpovím!

S tabulkou velikostí, už vždy trefíte svou velikost, ať nakupujete kdekoli!

Už nikdy nebudete nakupovat nerozvážně, ale vždy přesně to, co potřebujete! S nákupním seznamem se vyhnete emočním nákupům, nerozvážným nákupům ve slevách a nákupu zbytečného oblečení!

To vše za cenu 1200,-

PO ABSOLVOVÁNÍ TOHOTO KURZU

Váš šatník bude odpovídat vašemu stylu, splňovat vaše potřeby a stíhat váš životní rytmus.

Budete zažívat každodenní jistotu při oblékání.

Plná skříň oblečení bude minulostí! Už žádné oblečení, které nenosíte a držíte ho tam pouze pro “co kdyby” nebo “až do něj zhubnu”.

Začnete nakupovat efektivně, hodnotně a pouze to, co opravdu potřebujete.

Módu si začnete konečně užívat.

Budete se cítit jistě a sebevědomě a bude to z vás vyzařovat.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Po zaplacení kurzu vám emailem přijdou vaše osobní přihlašovací údaje do členské sekce, kde na vás čeká kurz, který obsahuje výuková videa, PDF soubory na vytištění a také několik bonusů.

Výukový program máte k dispozici opakovaně, jak budete potřebovat. Můžete ho projít rovnou, nebo začít, přerušit ho a kdykoli se k němu vrátit. Vezměte si tolik času, kolik potřebujete.

Přihlášení a orientace v celém kurzu je tak snadná, že to zvládne každá z vás a to celé z pohodlí vašeho domova. Ke kurzu se můžete kdykoli vrátit přihlášením do členské sekce.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Styl není o penězích! Záleží na každém, jak velké finanční prostředky může do šatníku vynaložit, ale móda je dnes dostupná pro každého!

V tomto kurzu je cílem vytvořit šatník vám na míru, takže je úplně jedno jestli máte vel. S nebo XXL, princip zůstává stejný…

Tak to prosím pusťte z hlavy! Já vás totiž celým kurzem provedu krok po kroku a kdybyste si kdykoli s čímkoli nebyla jistá, vždy tu jsem pro vás a ráda vám s čímkoli pomohu.

Buď platební kartou nebo přes váš účet na PayPal.

Po zaplacení a spuštění kurzu vám do emailu přijdou vaše osobní přihlašovací údaje a kurz je tímto váš. Přístup je neomezený. Záleží jen a jen na vás, kdy s kurzem začnete, kdy a kolikrát se přihlásíte.

Tento kurz je workshopového stylu, to znamená, že po platbě a spuštění kurzu máte neomezený přístup. V tomto případě se jedná o využití autorských práv a nelze požadovat vrácení peněz. Pro jistotu si ještě přečtěte Všeobecné obchodní podmínky.

Máte ještě nějaké dotazy? Sem s nimi: najdistyl@gmail.com