Mgr. Nikola Procházková – Osobní stylistka

SLUŽBY

Jak Vám mohu pomoci? 

Revize a plánování šatníku

Stává se Vám, že stojíte před svou skříní, která je plná oblečení, a i přesto si říkáte, že nemáte co na sebe? Pokud ano, je pravý čas na detox šatníku! Spolu projdeme celý Váš šatník, vytřídíme ho a sepíšeme seznam toho, co je potřeba do šatníku doplnit. Prokonzultujeme, jaké oblečení by pro Vás, vzhledem k Vašim požadavkům, postavě a životnímu stylu, bylo vhodné. Následně ode mě obdržíte inspirace možných kombinací outfitů, které lze z kousků, které máte, případně které dokoupíte, vytvořit. Budete tak mít skvělý tahák, kdybyste v budoucnu váhali nad tím, co si obléknout!

Nákupy se stylistkou

Je pro Vás nakupování oblečení noční můrou? Chodíte z obchodu do obchodu naštvaní, že Vám nic nesedí nebo nemůžete najít přesně to, co hledáte? A nebo kupujete pořád to samé dokola a když se konečně odvážete a pořídíte si něco nezvyklého, stejně se Vám oblečení zůstane válet ve skříni, protože ho nemáte s čím kombinovat? Tak s tím je konec, pokud se mnou vyrazíte na nákupy! Já Vás naučím jak efektivně nakupovat!

Konzultace

Nevíte si s něčím rady? Kdykoli mě kontaktujte, ať už telefonicky nebo emailem. Spolu to vymyslíme!

Dárkový poukaz

Pokud sháníte originální dárek, mám pro Vás skvělý tip! Darujte poukaz ve Vámi zvolené výši. 

Ceník

  • Revize a plánování šatníku 4 000 Kč
  • Nákupy se stylistou 500 Kč/hod

    cca 3-4 hod

  • Konzultace 500 Kč/hod
  • Cestovné

    po dohodě

KAPSULOVÝ ŠATNÍK NA podzim PRO TEBE!

Ještě nemáš základní kousky, díky kterým bude tvůj šatník funkční a snadno kombinovatelný i v nadcházejících dnech? Ráda ti pošlu KAPSULOVÝ ŠATNÍK NA PODZIM, ve kterém najdeš nejen přehled základních kousků, ale také INSPIRACE OUTFITŮ, které z nich snadno vytvoříš!                              

PODZIMNÍ KAPSULOVÝ ŠATNÍK

Letní základy šatníku spolu s inspiracemi outfitů si můžeš stáhnout zde:

Kontaktujte mě

Pokud Vás některá z výše uvedených služeb zaujala a máte o ni zájem nebo chcete zjistit víc, neváhejte mě kontaktovat!