Mgr. Nikola Procházková – Osobní stylistka

Reference

Budu moc ráda, když mi dáte vědět, jak jste byli s mými službami spokojeni!

Děkuji Vám!

Gabriela
Read More
Oslovit Nikolu byla jedna z mých nejlepších investic. A to ve všech směrech. Konečně vím, jak na to: snadněji, rychleji a efektivněji 🙂 Díky inspirativním fotografiím, které každá z Vás případně obdrží, se snadněji a rychleji rozhoduji, co si připravím za outfit. Díky radám od Nikoly efektivně utrácím peníze za nové outfity a tím vlastně ušetřím 🙂 peníze i čas! V neposlední řadě jsem poznala usměvavou a empatickou stylistku, která citlivě radí dle potřeby každé ženy.
Veronika
Read More
Od první chvíle mám pocit, že jsem narazila na neskutečně pozitivního a inspirativního člověka. A když spolu nemůžeme jít zrovna nakupovat, mám rádce na telefonu, kde je mi vždy k dispozici. Nikdy neříkej nikdy, ale Nikolku NIKDY nevyměním <3 Děkuji za vše <3
Ivana
Read More
Myslela jsem si, že mít stylistku je vymožeností celebrit...Ale pak jsem narazila na Nikču a zjistila jsem, že kontaktovat člověka, který vám pomůže s tříděním šatníku a nakupováním, může i úplně běžná žena <3. Nikča je sympatická, energická žena, která vám nebude kritizovat váš šatník, ale pomůže vám najít oblečení, ve kterém se budete cítit zkrátka dobře :-D. Nakupování s Nikčou mě moc bavilo. Naučila jsem se kupovat kousky, které k sobě navzájem sedí a vím jak a s čím je nosit.
Previous
Next