Mgr. Nikola Procházková – Osobní stylistka

PŘÍRUČKA
JAK SE SBALIT NA DOVOLENOU
Ať jedete kamkoli

Známe to všechny…

Celý rok se těšíme na dovolenou, na těch pár dní odpočinku. Datum odjezdu se blíží a my začínáme panikařit, co všechno si s sebou zabalit, abychom měly opravdu vše a na nic nezapomněly. V záchvatu paniky tak začneme do kufru házet půlku šatníku s myšlenkou: ”Co kdyby…”. A jaký je výsledek? Cestujeme s plným kufrem oblečení, které ve výsledku ani neunosíme, protože ho máme zbytečně moc, nebo ho nemáme s čím kombinovat, a tak nosíme stále to samé dokola…

S tím je ale konec!

V tomto e-booku/příručce vás naučím, jak si efektivně zabalit, abyste necestovala se zbytečným oblečením, které vám akorát tak zabere místo a na dovolené ho ani nevyužijete. S tímto systémem balení budete cestovat s pouze pár kousky, které budou mezi sebou snadno kombinovatelné a použitelné pro jakoukoli událost a vás tak na vaší dovolené nic nezaskočí!

Řekněte samy, líbilo by se vám mít s sebou:

… pouze to oblečení, které skutečně potřebujete?
… jen pár kousků, které vynosíte na maximum?
… promyšlené outfity a nemarnit tak čas kombinováním?
… outfity se kterými vás žádná situace nezaskočí?
… oblečení, které odpovídá vašemu vysněnému dovolenkovému stylu?
… outfity, ve kterých se cítíte skvěle?

POKUD ANO, S TOUTO PŘÍRUČKOU TO TAK ROZHODNĚ BUDE!

PROČ JSEM VYTVOŘILA TUTO PŘÍRUČKU?

Protože vím, jak je pro spoustu vás balení těžké, a protože většinou balíte celou svou rodinu, chci vám pomoci, abyste to měly co nejjednodušší. Abyste byly vy i celá vaše rodina zabalená EFEKTIVNĚ v minimálním počtu zavazadel!


V rámci služeb svým klientkám vytvářím i šatníky na dovolenou. Proto vím, že největším problémem všech je zabalit si oblečení, které nezabere dva “loďáky” a bude mezi sebou snadno kombinovatelné…


Rozhodla jsem se proto vytvořit jednoduchý návod, aby pro vás byl celý proces balení snadný a zároveň co nejvíce efektivní.

PŘESNĚ TOHLE V PŘÍRUČCE DOSTANETE!

Dostanete ode mě návod, jak si sbalit jednoduše a efektivně, ať jedete kamkoli! Je jedno jestli jedete na týdenní dovolenou k moři, poznávací eurovíkend nebo na zimní dovolenou do hor! Naučím vás systém, se kterým se dokážete sbalit kamkoli. Cílová destinace není důležitá, podstatný je princip balení, který zůstává stejný! A ten se díky této příručce naučíte!

A nejen to!

Budete cestovat stylově! Už žádné oblečení, které s sebou vozíte přes půlku světa jen proto “co kdyby”! Obsah vašeho kufru bude úspornější a odpovídat přesně vašemu stylu a potřebám!

PO PŘEČTENÍ TÉTO PŘÍRUČKY A APLIKOVÁNÍ JEJÍHO PRINCIPU:

Budete balit jednoduše, úsporně, ale efektivně.

Budete cestovat pouze s tím, co opravdu potřebujete.

Už nebudete marnit drahocenný čas na dovolené vymýšlením kombinací, protože budete mít promyšlené outfity.

Už vás žádná situace nezaskočí.

Se budete cítit jistě, sebevědomě a okouzlující, protože obsah vašeho kufru bude přesně podle vašeho dovolenkového stylu.

Tyhle všechny BONUSY dostanete ZDARMA!

Chci vám dělat radost, a proto jsou součástí příručky bonusy, které vám balení ještě více usnadní…

Kapsulový šatník na DOVOLENOU U MOŘE

Kapsulový šatník na EUROVÍKEND

Kapsulový šatník na ZIMNÍ DOVOLENOU

Na všechny tyto typy dovolené jsem pro vás připravila SEZNAM OBLEČENÍ, které si s sebou zabalit a dokonce i INSPIRACE OUTFITŮ, které lze z těchto kousků vytvořit!

Takže co už jen zbývá? Koupit tuto příručku, “naházet to” do kufru a hurá na dovolenou!

To vše za cenu 190,-

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Po zaplacení vám emailem přijdou vaše osobní přihlašovací údaje do členské sekce, kde si můžete PŘÍRUČKU stáhnout.

PŘÍRUČKU máte k dispozici opakovaně, jak budete potřebovat. Můžete ji projít rovnou, nebo přerušovaně a kdykoli se k ní vrátit. Vezměte si tolik času, kolik potřebujete.

K PŘÍRUČCE se vrátíte přihlášením do členské sekce. Přístupy vám zůstávají napořád.